11 Haziran 2016

Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Müşteri odaklı ve hep daha iyisini başarmak adına verimliliği arttırmayı odaklanarak, öncelikle müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamakta ve daha sonra ise toplumun refahına katkı sağlamak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Toplumumuza refah sağlamak için kendimizi sürekli olarak geliştirmeye yönelmekte ve böylece büyüyerek daha fazla istihdam imkanı sağlamaktayız.
Firmamızın müşterileri ile olan ilişkileri ise sadece bir hizmet sunucusu olmaktan öte güvene ve sadakate dayalı bir şekilde gelişmektedir. Bu nedenle de müşterilerimizin bize olan güvenini sarsmamak adına kalitemizi belirli bir standartta korumaya ve daha iyisini yapabilmeye yönelmekteyiz. Deneyimli personelimizle birlikte müşterilerimizin beklentilerini çözümleyerek bu beklentileri karşılamak ve her zaman daha iyisini sunabilmek için çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Vizyonumuz;

Kaliteli ve dürüst bir hizmet anlayışı ile yolunda ilerlemeye kararlı olan Gözde Teknik Servis, müşterilerinin memnuniyeti söz konusu olduğunda doğruluk ilkesinden ödün vermemektedir ve ilkelerinden ayrılmadan devam edecektir. Üstlendiği tüm görevlerde ve müşterilerine kaliteli bir hizmet sunma sorumluluğunu yerine getirirken, yaratım ve uygulama süreçlerinde mükemmel olana odaklanan bir firma olmayı hedeflemekte, aynı zamanda çağdaş ve modern çizgisinden de ödün vermeden tüm amaçlarına ulaşmayı amaçlamaktadır.
Gözde Teknik Servis, müşterilerinin mutluluğu için çalışırken aynı zamanda ülke ekonomisine ve kalkınmasına da katkı sağlamayı ve böylece toplumun geneline yayılacak olan pozitif bir dışsallık yaratmayı da amaçlamaktadır. Gözde Teknik Servis’in vizyonunun temelini ise uzun yıllar ilkelerinden ödün vermeden varlığını sürdürebilmek oluşturmaktadır.

Kalite Anlayışımız;

Müşterilerimizin sadakati ve güveni bizim için oldukça önemlidir ve bu nedenle kaliteli bir hizmet sunmak konusunda oldukça titiz davranmaktayız. Sahip olduğumuz kalite politikası gereği en mükemmel hizmeti sunmak önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Bu doğrultuda ekibimiz ile birlikte her zaman daha iyi hizmeti sunabilmek ve daha kaliteli olabilmek adına tüm çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.
Verimliliğimizi ve dolayısıyla kalitemizi arttırmak için sürekli olarak kendimizi geliştirmekteyiz.

Kaliteli bir hizmet sağlamak için müşterilerimizle olan birebir etkileşimimize de büyük bir önem vermekteyiz.

Müşterilerimiz diledikleri zaman şikayet ve önerilerini iletmek için bize ulaşabilmektedirler.

Zamanında Teslim;

Günümüzde özellikle büyük şehirlerde yoğun bir koşuşturma içerisinde geçen zamanın her saniyesinin önemi oldukça büyüktür. Büyük ya da küçük fark etmeden her sektörde zamanı verimli ve etkin bir şekilde kullanabilmek, hem sorumluluk sahibi hem de disiplinli olabilmek firmalara büyük bir artı katmaktadır. Zamanın geri döndürülemeyecek tek şey olduğunun bilincinde olan firmamız, müşterilerine sunduğu hizmetler söz konusu olduğunda sahip olduğu tüm imkanları kullanarak hızlı bir teslim yapmakta, böylece zamandan tasarruf edilebilme imkanını da sunmaktadır.
Hızlı teslim politikamız sayesinde, zamanın günümüzde ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan müşterilerimiz için büyük bir kolaylık yaratmaya çalışmaktayız. Bu nedenle de günümüz teknolojisinin sağladığı tüm imkanlardan faydalanmakta ve organize bir şekilde çalışmaktayız.